فرشفرش

رایزنى براى فرش ایران در هامبورگ دیدگاهتان را بنویسید

رییس مرکز ملى فرش ایران و اعضاى هیات مدیره واردکنندگان فرش ایران در اروپا، در نشستى تخصصى به میزبانى سرکنسولگرى جمهورى اسلامى ایران در هامبورگ به بحث و بررسى درباره آخرین وضعیت تولید و تجارت فرش ایران پرداختند.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ حمید کارگر در این نشست به تشریح آخرین وضعیت اخذ حقوق گمرکى از فرشهاى مرجوعى، ثبت مهر اتاق بازرگانى در بروکسل براى بهره مندى از معافیت مالیاتى فرشهاى ابریشمى در اروپا و فرایند اجراى کمپین تبلیغاتى براى فرش ایران در اروپا پرداخت.
اعضاى هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان فرش ایران در اروپا نیز در این نشست به بیان نظرات، دیدگاه ها و دغدغه هاى خود پرداختند.
تغییرات پدیدآمده در نمایشگاه دموتکس هانوفر، لزوم ارتباط گیرى با طراحان و دکوراتورهاى اروپایى، چگونگى حمایت از حضور بازرگانان فرش ایران در نمایشگاه هاى برون مرزى و بررسى قوت و ضعفهاى حضور فرش ایران در نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون کلن از جمله مباحث مطروحه در این نشست بود.
گفتنى است سیدین (سرکنسول ایران در هامبورگ) از آمادگى دستگاه دیپلماسى کشورمان در آلمان براى همراهى در رفع مشکلات تجارت فرش ایرانى خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی