فرشفرش

صادرات فرش زنجان افزایش یافت دیدگاهتان را بنویسید

محسن جعفری به افزایش ۱۲ درصدی صادرات فرش استان زنجان طی ۱۰ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته اشاره کرد و گفت: صادرات فرش استان طی این بازه زمانی ۱۰ میلیارد و ۲۳۵ هزار دلار بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران وی اظهار کرد: ارزش ریالی این میزان صادرات فرش در استان زنجان ۳۲۷ میلیارد ریال بوده است.

رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان تأکید کرد: فرش استان زنجان به کشورهای خلیج‌فارس، آلمان، کانادا، روسیه، لبنان، ایتالیا و آمریکا صادرمی‌شود و به‌واسطه بر جام تحریم‌ها از بین رفته و فرش ایران که به مدت ۱۰ سال در تحریم بود ولی امروز حال صادرات فرش زنجان خوب است.

جعفری ابراز کرد: خوشبختانه باروی کار آمدن دولت تدبیر و امید کیفیت فرش دستباف استان زنجان بسیار خوب شده و به‌تبع صادرات فرش هم افزایش داشته است و طبیعی بودن مواد اولیه فرش زنجان شامل پشم و ابریشم و رنگ باعث افزایش کیفیت این فرش‌ها می‌شود.

رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت زنجان افزود: طی سال ۹۶ برنامه‌های خوبی برای توسعه صادرات فرش استان زنجان در دستور کار قرار گرفت و این امر باعث شده صادرات فرش زنجان توسعه خوبی داشته باشد.

جعفری یادآور شد: خوشبختانه طی دولت تدبیر و امید صادرات فرش زنجان رو به رشد است و حمایت لازم را ازفرش‌بافان دارد.

رئیس اداره فرش استان زنجان گفت: کیفیت فرش دستباف استان زنجان بسیار ارزشمند است و طبیعی بودن مواد پشم و ابریشم و رنگ مورد استفاده در تولیدات فرش زنجان باعث افزایش کیفیت این فرش‌ها می‌شود.

جعفری افزود: با تدابیر انجام‌شده فرش استان زنجان از گمرک استان صادر می‌شود و مجوزی برای صادرات نیاز نیست و این مهم باعث می‌شود که صادرات فرش زنجان به اسم خود استان صادر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی